1000344167 Katibe Yüzgeç / 03 Şubat 2023

Beko marka çamaşırmakinası aldığıma pişman oldum

Beko çamaşırmakinasını aldığımdan günden beri çamaşır larımı temiz yıkamıyor pisliği kiri temizleniyor sıkmaya geçtiğinde pat küt ses geliyor makina yerinde durmuyor 6,7kere teknis servis geldi saçma sapan konuşup götürüyorlar makinamıda alıp gidiyorlar bi kaç gün sonra geliyor yine aynı parça değiştik şunu yaptık bunu yaptık hep yalan en komiğide çamaşırmakinası kir leke çıkarmak için değilmiş sadece yıkama içinmiş ben bunu yeni duydum yeni öğrendim servis dedi onada eyvallah deterjanı değiştirin az çamaşır atın o nada eyvallah gittik özel sıvı deterjan aldık o da bi işe yaramadı makinam yanları çürüdü bak allah var onları değiştirdiler tertemiz sıfır oldu dışardan ama içi beni yakıyor ama amatisör değişti o değişti bu değişti dedikleri gibi deterjan aldık sıvı katı hepsi boş halen aynı garanti bitsin diye ha bire oyalıyorlar değiştirin dedik yaptık diyorlar imzala imzalıyoruz hep boş en son vaz geçtim artık servis çağırmıyorum zaten çamaşırmakinası sadece yıkarmış temizlemezmiş elimle eski usul yıkarım ne leke kalır nede kir hakkimida helal etmiyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 79

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Beko 17 Şubat 2023 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye?nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Beko Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.beko.com.tr


görüntüleme: 70

Gönderen Bireysel Üye:
Katibe Yüzgeç

Olay Yeri