1000344237 Ayla akalın / 21 Şubat 2023

Beko kurutma makinesi hayal kırıklığı

! Beko bir kez daha hayal kırıklığı bir kez daha!
Beko firmasından 3 ay önce aldığım KM99 b model kurutma makinem ilk kullanımdan itibaren zırıltı şekilde gürültülü çalıştığını fark ettim. Makine üstü mobilya içerisinde kullandığım cihaz için gelen servis görevlisi gayet emin bir tavırla yerinden kaynaklı olduğunu ve cihazı yere indirilmesiyle bu sorunun çözüleceğini belirtti. Bizde İtimat ettik ve artı bir masraf ile başka bir dolabımızı kestirdik ve makineyi yere aldık. Ancak aynı sorun devam etti. Defalarca Ayak ayarı yaptık ancak sorunu çözemedik. İkinci kez servis çağırdım ve gelen servis elemanı makineyi söktü uğraştı ve kirli ıslak bir çalışma sonucu çözüm bulamadı. Bana şu an 3 aylık makinedeki alt komşumdan dahi duyulan zırıltı ve gürültüyü çözmek işin atölyede makinemin inceleneceğini söyleyerek gitti. Kesinlikle inceleme ve tamir kabul etmediğimi söylediğim yetkili servis bana ikna edici bir cevapta vermedi. 3 aylık ayıplı satılan garantili ve sorunlu bir makine için ben neden bu kadar uğraştırılıyorum. Kesinlikle tamir ve inceleme kabul etmiyorum ve gerekli değişimin yapılmasını istiyorum. Alıp alacağıma pişman oldum kusurlu ürün satıp müşteriyi inceleme sökme ile bu kadar uğraştırmak doğru mudur? Sorunumun en kısa sürede çözülmesini ve tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum. Asla ve asla tamir görmüş 3 aylık bir cihaz istemiyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 110

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Beko 21 Şubat 2023 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye?nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Beko Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.beko.com.tr


görüntüleme: 100

Gönderen Bireysel Üye:
Ayla akalın

Olay Yeri