1000344310 sabriceylan / 14 Mart 2023

Kampanyanın uygulanmaması

Vestel' in "KATLANAN MAKSİ" kampanyasından faydalanmak maksadıyla vestelcell sim kartı almak için İzmit merkezde bir Vestel bayiine uğradım. Bayii çalışanları "ellerinde sim kart olmadığını,Vestel müşteri temsilciliğini aramamı ve onların yeniden bayiye yönlendireceklerini belirtti. 444 6 888 nolu telendan müşteri temsilciliğini aradığımda aynen bayinin söylediği gibi Kocaeli Karamürsel Derince ve Körfez ilçelerinde dört adet bayi ismi verdi ve bu bayilerde olduğunu söyledi.
Bayi ile telefon irtibatına geçtiğimde dört bayinin de kendilerine ait olduğunu ve bu bayilerin hiç birisine yaklaşık üç aydan beri sim kart gelmediğini söyledi.
Tekrar müşteri temsilciliğini aradığımda yine bayilerde olduğunu söyledi ve ben iki dakika önce görüştüğümü olmadığını ısrarla söyleyince sorunu yetkiliye aktaracağını söyledi.
Sonuçta müşteri olarak benim maduriyetim giderilmediği gibi benim gibi başka insanların da zamanından çalınmakta ve psikolojik olarak yıpratmaktadır.
Vestel'in bu kampanyasının yerine getirmesinin ya da iptal edilmesinin sağlanmasını, halkı yanıltıcı reklam verip yerine getirmemesinden dolayı hakkında yasal işlem yapılmasını,
Arz ederim.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 52

Gönderen Bireysel Üye:
sabriceylan

Olay Yeri