1000344363 Gokhan0765 / 24 Mart 2023

MNG Kargo 2 yıla yakindir kargolarımı kaybetti ve hiçbir çözüm yok!

Merhabalar, 326464722327 takip numaralı kargom 2021 yılı ağustos ayında Antalya MNG Kargo adalya şubenize teslim ettim. O günden beri kayboldu ve daha sonrasında kargo bulunma süresi istendi kargo daki valizin resimleri istendi attım.
Bakırköy'deki deponuzda arama başlatıldı ama bulunamadı. Daha sonrasında tazmin süreci başlatıldı. Tazmin süreci içerisinden 10 larca hatta belki 100 lerce kez aradım bilgi istedim her seferinde tazmin sureci değerlendirmede dendi. Daha sonrasında 6 ay sonra bolge müdürlüğünü aradığımda tazminin reddedildiğini belirttiler. Red olmasının üzerinden 2 ay geçti tekrar genel merkezi aradığımda surecin devam ettiğini söylediler. Yaklaşık 1 ay sonra tekrar süreci öğrenmek istediğimde tekrar reddedildi denildi. Ama şu an yine değerlendirmede olduğunu söylüyorlar evet komik bir süreç çocuk oyununa döndürdüler. Gecen hafta genel merkez aradı, yaşanılan olay için özür diledi Antalya bolge müdürlüğünün dosyayı tekrar devraldığı çözeceklerini söylediler. Az önce Antalya bolge müdürlüğüne gittim bana 2 yıl uzun sure hiçbir şey yapamayacaklarını Tüketici Hakem Heyeti'ne gidebileceğimi söylediler. Yani 2 yıl sonunda yönlendirdikleri yer Tüketici Hakem Heyeti muhtemelen burda 2 yıl beklerim.
Peki şu soruyu soruyorum 2 yildir neden oyaladilar beni. MNG kendisine emanet edilen eşyalara böyle mi sahip çıkıyor. Bir sorun olduğunda uzun bir sure bekletip müşterinin unutmasını peşini bırakmasını mi istiyor. Hak yemek is ahlaklarına sığıyor mu?DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 58

Gönderen Bireysel Üye:
Gokhan0765

Olay Yeri