1000344560 cüneytbagaç / 11 Mayıs 2023

Dawood orman ürünleri satış sonrası hizmet sorunu

19,08,20021 tarihinde dawood orman ürünleri mabilya inşaat oto tekstil sanayi ticaret aş isimli markanın İkitelli Basın Ekspres yan yol mağazasından sonrasında devrettiğim grands otel Amanos restaruant isimli iş yerime takribi 60 adet sandalye satın aldım.
Sandalyelerin 8 adet olan kısmını evimde halen kullanmaktayım.
Ürünlerin oturma kısmına atılan montaj vidaları uzun olduğu için çeşitli yaralanmalara ve ürünün döşemelik deri kumaşına da zararlar vermekte.
Ayrıca ahşap kısımların birleşme yerleri de dağılıyor, kendi imkanlarım ile bunları onarmış olmama rağmen sorunlar devam etmekte.
Mevcut sorunları ilgili firmaya belirtmiş olmama rağmen firma yetkilisi hanımefendi nakliyesini benim sağlamam koşulu ile ürünlerin onarımını gerçekleştireceklerini, aksi takdirde yardımcı olamayacaklarını, garanti politikalarının bu şekilde olduğunu belirtmiş ve şikayetçi olacağımı belirtmeme rağmen dilediğim yere şikayet edebileceğimi ifade ederek görüşmeyi sonlandırmıştır.
Firma ile sipariş aşamasında da yanlış (daha ekonomik model) ürün gönderimi, gelen ürünlerde dikiş atması vs. Gibi bir çok sorun yaşamış biri olarak dawood sandalye ünvanlı firmanın satış sonrası hizmet politikasını kınıyor, tüketici hakem heyetinin vereceği kararı bekliyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 48

Gönderen Bireysel Üye:
cüneytbagaç

Olay Yeri