3000344575 yelizderen / 15 Mayıs 2023

Cerrahpaşa FT Sucuk Güncel 2023 Yorum

Cerrahpaşa Ft Sucuk. Ödüller kazanmış bir markanın ürünü hakkında memnuniyetimi ve insani olarak bu markanın tanınması için bir şeyler yapmalıyım amacı ile bu yazıya başlıyorum. tesadüfen karşılaştığım marka mezunu olduğum Cerrahpaşa Tıp Fakültesi olunca dayanamadım araştırdım. bizim gençler sanırım burslardan yıldıkları için ticarete de soyunmuşlar ve iyi ki de yapmışlar. hayatımda yediğim en lezzetli sucuk. hızlı ve gıda tüzüğüne uygun diye düşündüğüm bir kargo teslim aldım. üründen memnununum. aldığınız para sonuna kadar helal olsun Cerrahpaşa gençleri. yolunuz açık olsun. sizleri de mezun görmek istiyoruz. olurda kimmiş bu abla diye sorarsanız. LinkedIn de bulun beni.

Konuyla ilgili ekler


sucuk received.PNG

DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 476

Konuyla ilgili yorumlar


2023 En İyi Sucuk Güncel / yelizderen / 17 Mayıs 2023
ÖSİAD tarafından düzenlenen 2022 EGEG (En Genç ve En Girişimciler) ödüllerinde başarılı oldu ve ayrıca Cerrahpaşa Sucuk, Türkiye Gıda Gastronomi Odası tarafından 2022 yılında "En İyi Sucuk" ödülüne layık görüldü. Firmanın bağlı olduğu Cerrahpaşa Food Technologies'in fakülte bağlantısı sayesinde uzmanlarla işbirliği yaparak en kaliteli ürünleri üretiyor olması, başarılarının anahtarı olarak görünüyo

Gönderen Bireysel Üye:
yelizderen

Olay Yeri