sikayetim.com Üye Girişi
Şifremi Unuttum: Şifrenizi sıfırlamak için tıklayınız

Yeni Üye Kayıt


Bireysel Üyelik Formu'nu Doldurun ››
Bireysel üyelik hizmetimiz ücretsizdir. Üyelik Formu'nu doldurmadan önce "Site Kullanım Koşulları" isimli belgeyi okuyunuz.

Bireysel üye olarak, şikayet yazabilir, firmalara öneri yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürün ve hizmetle ilgili memnuniyetlerinizi, anılarınızı ve başarı hikayelerinizi yazabilir, tüketici danışmanlarımıza tüketici sorunlarınızla ilgili sorular sorabilirsiniz.

Üyelik başvurusunda bulunmak için, yukarıdaki "link"e veya buraya tıklayın ve açılan formu doldurun. Formu gönderdikten kısa bir süre sonra bizden bir e-posta alacaksınız. (Lütfen "spam" klasörünüzü de kontrol ediniz.)

Bu e-posta "www.sikayetim.com"a kaydınızın gerçekleştiğini gösterir. Seçmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile üye girişi yapabilirsiniz.
Kurumsal Üyelik Formu'nu Doldurun ››
Kurumsal üye olarak, kurumunuzla ilgili şikayetleri, önerileri ve memnuniyetleri sitede yayınlanmadan görebilirsiniz. 5 iş günü içerisinde cevaplandırdığınız şikayetler sitede şikayetler çözümleriyle beraber yayınlanacaktır.

Kurumsal üyeliğin avantajları, çeşitleri ve sistemin işleyişi ilgili dokümanı, üyelik başvurusundan önce buradan okumanızı öneririz. Kurumsal üyelik işlemleri ortalama 15 saniyenizi alacaktır.