www.sikayetim.com Kullanım Koşulları


"www.sikayetim.com"u kullanmak için lütfen aşağıdaki yazılı koşulları okuyunuz. Koşulları "kabul" etmediğiniz taktirde, "www.sikayetim.com"u kullanmaktan vazgeçiniz. "www.sikayetim.com", kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.


1. SÖZLEŞMESİNİN TARAFLARI, KONUSU VE KAPSAMI:

1.a)- "www.sikayetim.com", Nato Caddesi, No:23/3 Seyrantepe, Kağıthane 34418 İSTANBUL adresinde mukim "PUBLİKA İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ."nin (Bu sözleşmede kısaca "PORTAL" olarak anılacaktır) "Tüketici Hakları Portalı"dır. "PORTAL"da sunulan ve iş bu sözleşmenin 3. maddesinde belirtilen hizmetler "PUBLİKA İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ." tarafından sağlanmaktadır.

1.b)- "PORTAL"ın sunduğu hizmetlerden bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlananlar ya da herhangi bir şekilde "PORTAL"a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. "PORTAL", iş bu sözleşme içinde belirtilen koşulları, "KULLANICI"ya herhangi bir ihbarda ve bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler, periyodik olarak "PORTAL"da yayınlanır ve yayınlandığı tarihte geçerli olur. İş bu sözleşme hükümlerinde yapılan her değişikliği, "PORTAL" hizmetlerinden yararlanan ve "PORTAL"a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, kabul etmiş sayılır.

1.c)- İş bu "Kullanım Koşulları", "PORTAL"ı kullanan her kişi tarafından erişimi mümkün kılınıp yürürlüğe konmuştur. İş bu "Kullanım Koşulları" ayrıca, "PORTAL" hizmetlerinden belli bir bedel ödeyerek veya ödemeden yararlanacak olan üyeler ve kullanıcılarla yapılmış ya da yapılacak olan her türlü "Üyelik Sözleşmesi"nin de ayrılmaz bir parçasıdır.

devamı...(pdf dosyası)