Kurumsal Üyelik Hakkında


"www.sikayetim.com.tr" Nedir?

“www.sikayetim.com.tr” , Ülkemizde Avrupa Birliği standartlarında “tüketici bilinci”nin yerleşmesi amacıyla oluşturulmuş, her türlü tüketici hakları bilgilerinin yer aldığı “Tüketici Hakları Portalı”dır.

Amacı Nedir?

“www.sikayetim.com.tr”nin amacı, tüketici bilincinin yaygınlaştırılmasına yardımcı olmanın yanısıra, aldığı ürün ya da hizmetlerden şikayetçi olan kişi ya da kurumları, birinci elden ilgililere ulaştırmak, ayrıca kamuoyunu bilgilendirmek ve şikayetçi olunan kuruluşun bu şikayetleri gidermesi için bilgi ulaşımını sağlamaktır.

Çalışma Mantığı Nedir?

“www.sikayetim.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olan kuruluşlar / kurumlar tüketicilerin şikayetlerini değerlendirme fırsatı bulurlar. Bir kurumun veya kuruluşun tüketicilerin şikayetlerine birinci elden ulaşması isteniyorsa, "www.sikayetim.com"a "kurumsal üye" olunması gerekmektedir. Bu üyelik sayesinde, kurumunuz hakkındaki şikayetler önce size iletilecek, 5 iş gününde vereceğiniz yanıtla birlikte sitede yayınlanarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

Neden “Kurumsal Üye” Olmalısınız?

“www.sikayetim.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olmanın kurumunuza sağlayacağı kolaylıkla ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında tüketicilerin ne türlü şikayetleri olduğunu, neler düşündüğünü ve ihtiyaçlarını birinci elden öğrenme ve değerlendirme imkanına kavuşacaksınız.

Kurumsal Üyelik:

“Kurumsal Üyelik” seçeneklerimiz iki kategoride hazırlanmıştır.

 

1- Gümüş Üyelik:

2- Altın Üyelik:

 

Kurumsal üyelik için sitedeki “Kurumsal Üye Ol” panelinden başvurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle temasa geçilip “Kurumsal Üye”liğiniz başlatılacaktır.

“Kurumsal Üye”likle ilgili sorularınızı “kurumsal@sikayetim.com”a yollayınız ya da mesai saatlerinde 0212 – 279 10 26 nolu telefondan, 0544 – 593 12 55 nolu GSM'den Metin Erdoğan'a iletiniz.

"www.sikayetim.com.tr" kısaca "TÜKETİCİ - ÜRETİCİ İLETİŞİM KÖPRÜSÜ"dür.

"www.sikayetim.com.tr" portalı bir "PUBLİKA İletişim Ltd.Şti." kuruluşudur.


Üyelik Bedelleri: